image4

Sonda internetowa

Co powinno być priorytetem w rozmowach NSZZ „Solidarność” z rządem?

Humor związkowy

 aaa

 

00a praca

 

dem oty4

 oszczednosci m

 zadowolony m

    praca67 m

 

_______________________

OFERTY PRACY

OFERTY PRACY 2

logo 2015

Panel logowania

Facebook

Harmonogramy

HARMONOGRAM MPKZP 2021rm

Harmonogram pracy w systemie czterozmianowym.

 Harmonogram 2021m

WYCIECZKI

 

 PLAN WYCIECZEK NA 2021 ROK

Z powodu koronowirusa wycieczki jednodniowe zawieszone do odwołania.

Najbliższe wydarzenia

No events to display

Istniejemy od 1980 roku. Pierwszymi organizatorami i założycielami NSZZ "Solidarność" w KWB "Turów" byli m.in. Kazimierz Grzelak, Władysław Klebaniuk, Edmund Szulc, Edward Kowalczyk, Wacław Hrynkiewicz, Janusz Flis, Ireneusz Sosnowski, Zbigniew Paduch, Marian Nowosielski.

Na I Zebraniu Delegatów pierwszym przewodniczącym został wybrany inż. Józef Ziętek. W roku 1989 po reaktywowaniu Związku na przewodniczącego Komisji Zakładowej wybrano inż. Bogdana Wasiela. Od 1 maja 2000 r. - po wydzieleniu z KWB "Turów" S.A. spółki medycznej "TUR-MED", Komisja Zakładowa została przekształcona w Komisje Międzyzakładową.W chwili obecnej liczba członków NSZZ "Solidarność" przy PGE KWB Turów S.A. wynosi około 1500 osób. Jesteśmy największa organizacja związkową w PGE KWB Turów S.A. Przewodniczącym Komisji jest Wojciech Ilnicki. Prezydium Komisji spotyka się na posiedzeniach w każdy wtorek tygodnia, gdzie omawia bieżącą sytuacje w kopalni oraz związku i podejmuje działania mające na celu rozwiązanie istniejących problemów, jak również ustala kierunki działań na "dziś i jutro". Posiedzenia Komisji Międzyzakładowej odbywają się poza godzinami pracy - raz w miesiącu. W związku z przyłączeniem spółki TUR-MED do Centrum Medycznego Turów, od połowy 2008 r. ponownie przekształciliśmy się w Komisję Zakładową.Od czasu wydawania biuletynu informacyjnego i zamieszczania go na naszej stronie internetowej, wszystkie bieżące informacje można znaleźć w każdym najnowszym jego wydaniu. Dlatego zaprzestaliśmy aktualizować działy wydarzenia oraz działania. Wszystkich zainteresowanych naszą działalnością zapraszamy do częstych odwiedzin naszej witryny internetowej. K.Z. NSZZ "S"

Podziękowania

p1m      p2m    Podziekowanie Korczak m          

 

 

 

TV SOLIDARNOŚĆ


Pikieta pos Sejmem 2012 r. w sprawie referendum emerytalnegoPikieta w Wykrotach w obronie pracowników BDNManifestacja w Warszawie 2012 r przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego do 67 lat