image4

Sonda internetowa

Czy jesteś za zakazem handlu w niedzielę?

Humor związkowy

 aaa

 

00a praca

 

dem oty4

 oszczednosci m

 zadowolony m

    praca67 m

Panel logowania

Facebook

Harmonogramy

Harmonogram mpkzp 2018m

Harmonogram pracy w systemie czterozmianowym.

 Harmonogram 2018m

 

WYCIECZKI

 

wycieczki 2018 m

 

 

DREZNO wm

Najbliższe wydarzenia

rodoOchrona prywatności użytkowników serwisu internetowego Komisji Zakładowej NSZZ Solidarność KWB Turów (portalu http://www.soltur.eu/), z uwagi na obowiązujące przepisy jest niezbędna i ma dla nas ogromne znaczenie. W związku z tym publikujemy dokument wyjaśniający zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach serwisu internetowego Komisji Zakładowej NSZZ "Solidarność KWB Turów.

zapr popZapraszamy na Mszę Świętą upamiętniającą 46 rocznicę odprawnienia Prymicyjnej Mszy Św. w Kościele w Działoszynie przez Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszkę Patrona "Solidarności", która odbędzie się w dniu 17 czerwca 2018 r. o godzinie 10:30 w Kościele pw. św Bartłomieja w Działoszynie.

doktor50Informujemy, że w dniu 15 czerwca 2018 r. w ramach wizyt LEKARZY Z KLINIKI WROCŁAWSKIEJ w przychodni przy ul. Pocztowej 13 w Bogatyni przyjmował będzie lekarz ginekolog. Rejestracja do lekarza od 21.05.18 do 13.06.18 r. w godz. 7.00 - 15.00 w Dziale Kadr i Spraw Socjalnych pod nr tel.  5 234.

lotosKażdy członek NSZZ Solidarność posiadający elektroniczną legitymację związkową może ubiegać się o kartę rabatową uprawniającą do zniżek na paliwo oraz na wybrane produkty i usługi na stacjach Lotos i Lotos Optima. Zgodnie z ofertą przygotowaną dla członków NSZZ ,,Solidarność” karta  rabatowa uprawnia do zniżek w wysokości od 7 do 15 groszy za litr paliwa w zależności od jego rodzaju.

zawody wedkarskie 3Zapraszamy wędkarzy, członków "NSZZ "Solidarność" KWB Turów do wzięcia udziału w drużynowych zawodach wędkarskich "O Przechodni Puchar Drużynowego Mistrza Związków Zawodowych KWB Turów", które odbędą się w dniu 26.05.2018 r. na rzece Nysa Łużycka - Bulwar Grecki, Most Staromiejski. W trzech pierwszych edycjach zawodów zwyciężyła drużyna NSZZ "Solidarność" KWB Turów, co pozwoliło nam przejąć Puchar na własność. Kolejny Puchar, po zaciętej rywalizacji, trafił w roku ubiegłym do naszego związku. PROGRAM ZAWODÓW

67solmW 2017 roku do Funduszu Ubezpieczeń Społecznych wpłynęło blisko 261 miliardów złotych. To o 4 miliardy więcej niż planowano – poinformował Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Wyższe wpływy do ZUS nie potwierdziły prognoz części ekonomistów i polityków, którzy zapowiadali krach systemu w związku z przywróceniem wcześniejszego wieku emerytalnego. Zmiany weszły w życie 1 października ubiegłego roku. Zgodnie z nimi kobiety mają prawo do przejścia na emeryturę w wieku 60 lat, mężczyźni 65 lat. – Jak widać, wydłużanie wieku emerytalnego nie jest receptą na rozwiązywanie wszelkich problemów ZUS. Dla systemu emerytalnego istotne znaczenie mają dwa wskaźniki: liczba osób zatrudnionych i odprowadzających składki na ubezpieczenie społeczne oraz poziom wynagrodzeń – mówi Henryk Nakonieczny, członek Prezydium Komisji Krajowej NSZZ Solidarność odpowiedzialny za dialog społeczny i negocjacje.

Podziękowania

p1m      p2m    Podziekowanie Korczak m          

 

 

 

TV SOLIDARNOŚĆ


Pikieta pos Sejmem 2012 r. w sprawie referendum emerytalnegoPikieta w Wykrotach w obronie pracowników BDNManifestacja w Warszawie 2012 r przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego do 67 lat