image4

Sonda internetowa

Co powinno być priorytetem w rozmowach NSZZ „Solidarność” z rządem?

Humor związkowy

 aaa

 

00a praca

 

dem oty4

 oszczednosci m

 zadowolony m

    praca67 m

 

_______________________

OFERTY PRACY

OFERTY PRACY 2

logo 2015

Panel logowania

Facebook

Harmonogramy

HARMONOGRAM MPKZP 2021rm

Harmonogram pracy w systemie czterozmianowym.

 Harmonogram 2021m

WYCIECZKI

 

 PLAN WYCIECZEK NA 2021 ROK

Z powodu koronowirusa wycieczki jednodniowe zawieszone do odwołania.

Najbliższe wydarzenia

No events to display

covid19W ramach Narodowego Programu Szczepień Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów jako Pracodawca podjął działania zmierzające do uruchomienia na terenie Oddziału terenowego punktu szczepień przeciwko COVID-19, dla Pracowników Kopalni.

megamedMegaMed Sp. z o.o. – Oddział w Bogatyni wraz z firmą Diagnosis s.j. zapraszają na badania densytometryczne z biodra lub kręgosłupa – bezbolesna i bezinwazyjna zaawanasowana ocena kości.

Zuk KWBm

doktor50Informujemy, że 22 kwietnia 2021 r. w ramach wizyt LEKARZY Z KLINIKI WROCŁAWSKIEJ w przychodni w Zatoniu przy ul. Mickiewicza 11 w Bogatyni przyjmować będą lekarze ortopedzi. Rejestracja do lekarzy od 08.04.21 do 20.04.21 r. w godz. 7.30 - 14.30 w Dziale Kadr i Spraw Socjalnych pod nr tel.  5 234.

ZYCZENIA wiel mZdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny oraz wesołego Alleluja życzy wszystkim Komisja Zakładowa NSZZ "Solidarność" KWB Turów.

Komunikat Zuk mTrwają wybory przedstawicieli pracowników do Rady Nadzorczej PGE GiEK S.A. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu. Niestety pierwsza tura nie przyniosła rozstrzygnięcia. Pozostało czterech kandydatów a ilość uzyskanych przez nich głosów jednoznacznie wskazuje, że bez wsparcia -  w poszczególnych Oddziałach, po podzieleniu głosów w lokalizacji Turów może się zdarzyć, że po raz pierwszy w historii naszego zakładu pracy nie będzie przedstawiciela pracowników z tego terenu w Radzie Nadzorczej.  Niespełnienie regulaminowego wymogu 50% frekwencji może spowodować, że decyzje podejmowane przez Radę Nadzorczą będą zapadały bez wiedzy i udziału przedstawicieli pracowników.

Podziękowania

p1m      p2m    Podziekowanie Korczak m          

 

 

 

TV SOLIDARNOŚĆ


Pikieta pos Sejmem 2012 r. w sprawie referendum emerytalnegoPikieta w Wykrotach w obronie pracowników BDNManifestacja w Warszawie 2012 r przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego do 67 lat