image4

Sonda internetowa

Czy jesteś za zakazem handlu w niedzielę?

Humor związkowy

 aaa

 

00a praca

 

dem oty4

 oszczednosci m

 zadowolony m

    praca67 m

Panel logowania

Facebook

Harmonogramy

KASA 2019m

Harmonogram pracy w systemie czterozmianowym.

 4 bryg 2019m

 

WYCIECZKI

 

turcja2m

 

Wycieczka ruda 2019 m

 

POLIGON m

 

PLAN WYCIECZEK NA 2019 ROK

  wycieczki2019m

 

Najbliższe wydarzenia

piekarczyk pl mKlub Gazety Polskiej w Zgorzelcu i NSZZ Solidarność Kopalni Węgla Brunatnego Turów w Bogatyni zapraszają na trzy koncerty wybitnego artysty wykonującego poezję śpiewaną - Pawła Piekarczyka. Jego koncerty odbędą się: w czwartek 26 lipca o godzinie 19.00 w restauracji HOKER w Bogatyni oraz następnego dnia, w piątek- o godzinie 17.00 w Domu Kultury w Lubaniu Śląskim a o godzinie 19.00 w tawernie NAOUSSA przy ulicy Tadeusza Kościuszki w Zgorzelcu. Tam Paweł Piekarczyk będzie gościł u Nikosa Rusketosa, greckiego artysty i członka zgorzeleckiego Klubu Gazety Polskiej. Patronat medialny sprawuje Telewizja Regionalna TVT. WSTĘP WOLNY!!!

Paweł Piekarczyk niedawno skończył 50 lat. Z urodzenia jest warszawiakiem. Ukończył matematykę na Uniwersytecie Warszawskim. Od ,,zawsze” związany z polską prawicą, m. in. ze środowiskami Gazety Polskiej, Radia Maryja oraz Telewizji Republika. Swoją karierę rozpoczynał w latach 90-tych XX wieku od współpracy z Leszkiem Czajkowskim przy wykonywaniu programu ,,Śpiewnik Oszołoma" W swojej twórczości upodobał sobie tematykę historyczną. Śpiewa o żołnierzach wyklętych, o stanem wojennym i o ..... szczęśliwie minionych rządach. Inne płyty Pawła Piekarczyka to: Portrety III RP, Dumny Oszołom, Requiem Smoleńskie i Żołnierze Niezłomni - Podziemna Armia powraca. Tworzył je miedzy innymi z Leszkiem Czajkowskim, Jerzym Zelnikiem, Janem Pietrzakiem, Magdaleną Piekarczyk i Andrzejem Perkmanem. Wielkim sukcesem tego samego grona artystów należy uznać koncert pt.,Zapiski Walki, Zdrady i Zwycięstwa", który odbył się w grudniu 2015 roku, w cafe NIESPODZIANKA. Taki sam tytuł nosi też kolejna płyta tych, bliskich sobie artystów. Należy wspomnieć, że Paweł Piekarczyk chętnie korzysta także z tekstów ,,mistrza”- Marcina Wolskiego. Chodzi oczywiście o ,,tego …. Marcina Wolskiego” - gwiazdę polskiej rozrywki, także udanego literata i poetę.
W swojej działalności Paweł Piekarczyk nie stroni  od dobroczynności. Niedawno, na początku lipca br., odwiedził Rekolekcyjny Dom Chleba w miejscowości Osła -pod Bolesławcem. Koncertował tam dla zacnych dobroczyńców tej instytucji.
-Paweł Piekarczyk, Klub Gazety Polskiej, Solidarność i Telewizja Regionalna TVT zapraszają fanów dobrej muzyki!
-Na koncertach Pawła Piekarczyka pewne jest, że obok jego pieśni nikt nie przejdzie obojętnie!!
-Zapraszamy – Zgorzelec, Bogatynia i Lubań Śląski. czwartek i piątek - 26 i 27 lipca tego roku!!!.

https://www.youtube.com/watch?v=RnoIiJ2tf-4

Podziękowania

p1m      p2m    Podziekowanie Korczak m          

 

 

 

TV SOLIDARNOŚĆ


Pikieta pos Sejmem 2012 r. w sprawie referendum emerytalnegoPikieta w Wykrotach w obronie pracowników BDNManifestacja w Warszawie 2012 r przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego do 67 lat