image4

Sonda internetowa

Co powinno być priorytetem w rozmowach NSZZ „Solidarność” z rządem?

Humor związkowy

 aaa

 

00a praca

 

dem oty4

 oszczednosci m

 zadowolony m

    praca67 m

 

_______________________

OFERTY PRACY

logo 2015

Panel logowania

Facebook

Harmonogramy

Harmonogram MPKZP 2020rm

Harmonogram pracy w systemie czterozmianowym.

 Harmonogram KWB Turow 2020m

 

WYCIECZKI

 

 PLAN WYCIECZEK NA 2020 ROK

  PLAN WYCIECZEK W 2020m

 

tropical9m

Najbliższe wydarzenia

Podczas uroczystej mszy na pl. Piłsudskiego w Warszawie dekret o beatyfikacji odczytał wysłannik papieski arcybiskup Angelo Amato. Po mszy relikwie ks. Jerzego Popiełuszki przeniesiono do Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie.

W uroczystościach uczestniczyło blisko 150 tys. osób. Wśród nich liczna grupa członków jeleniogórskiej Solidarności.

- Zło dobrem zwyciężaj - to credo ks. Jerzego Popiełuszki najbardziej utkwiło ludziom w pamięci - podkreślali uczestnicy uroczystości beatyfikacyjnych wspominając kapelana Solidarności.

Zgodnie z postanowieniem papieża, święto błogosławionego ks. Popiełuszki będzie obchodzone corocznie 19 października, czyli w dniu jego śmierci.

Uroczystości związane z beatyfikacją ks. Jerzego odbędą się również w naszym regionie. W niedzielę 13 czerwca o godz. 13.00 w Kościele Parafialnym w Działoszynie odprawiona zostanie uroczysta Msza Dziękczynna za beatyfikację ks. Popiełuszki. W trakcie uroczystości nastąpi oddanie czci Relikwiom ks. Jerzego przywiezionym w dniu 7.06.2010 r. z Warszawy oraz odsłonięcie tablicy pamiątkowej.

Podziękowania

p1m      p2m    Podziekowanie Korczak m          

 

 

 

TV SOLIDARNOŚĆ


Pikieta pos Sejmem 2012 r. w sprawie referendum emerytalnegoPikieta w Wykrotach w obronie pracowników BDNManifestacja w Warszawie 2012 r przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego do 67 lat