image4

Sonda internetowa

Co powinno być priorytetem w rozmowach NSZZ „Solidarność” z rządem?

Humor związkowy

 aaa

 

00a praca

 

dem oty4

 oszczednosci m

 zadowolony m

    praca67 m

 

_______________________

OFERTY PRACY

OFERTY PRACY 2

logo 2015

Panel logowania

Facebook

Harmonogramy

Harmonogram MPKZP 2020rm

Harmonogram pracy w systemie czterozmianowym.

 Harmonogram KWB Turow 2020m

 

WYCIECZKI

 

 PLAN WYCIECZEK NA 2020 ROK

  PLAN WYCIECZEK W 2020m

 Z powodu koronowirusa wycieczki jednodniowe zawieszone do odwołania.

czarnogora2m

Najbliższe wydarzenia

No events to display
PGE Polska Grupa Energetyczna SA znalazła się jako jedna z dwóch firm na krótkiej liście inwestorów ubiegających się o zakup 82,9% akcji Energa SA. Tym samym PGE została zaproszona do pogłębionego badania spółki i do negocjacji z Ministerstwem Skarbu Państwa w tej sprawie. Badanie zostanie przeprowadzone do 15 września br., po czym może nastąpić parafowanie umowy prywatyzacyjnej.
Ewentualna transakcja stworzy unikatowy na polskim rynku podmiot o uzupełniających się kompetencjach, co przyniesie liczne korzyści gospodarce, klientom i akcjonariuszom.

 


Chcemy zbudować silną polską grupę energetyczną, która w perspektywie najbliższych lat będzie zdolna efektywnie konkurować z innymi podmiotami na wspólnym europejskim rynku energii. Połączenie potencjałów PGE i Energi zapewni stabilne dostawy energii dla polskiej gospodarki i klientów po konkurencyjnych cenach. Ułatwi to również budowę polskiej energetyki jądrowej ? powiedział Tomasz Zadroga, prezes PGE Polskiej Grupy Energetycznej SA.

Przeprowadzone dotychczas analizy w trakcie wstępnego procesu tzw. due dilligence wykazały liczne efekty synergii pomiędzy PGE i Energa. Połączone grupy będą bardziej efektywne i konkurencyjne, co przyniesie korzyści zarówno akcjonariuszom, jak i gospodarce i klientom ? ceny energii w PGE już teraz należą do najniższych w kraju, a dzięki efektom synergii po połączeniu z Energą z pewnością nadal będą niższe niż u konkurencji.

Ponadto współpraca PGE i Energi w ramach jednej grupy kapitałowej pozytywnie wpłynie na realizację niezbędnych inwestycji w rozwój i modernizację polskiej energetyki. Dotyczy to zarówno infrastruktury dystrybucyjnej, jak i budowy nowych mocy wytwórczych, w tym ze źródeł odnawialnych i atomu. W perspektywie zapewni to stabilność dostaw energii w Polsce i poprawę jakości świadczonych usług.

Podziękowania

p1m      p2m    Podziekowanie Korczak m          

 

 

 

TV SOLIDARNOŚĆ


Pikieta pos Sejmem 2012 r. w sprawie referendum emerytalnegoPikieta w Wykrotach w obronie pracowników BDNManifestacja w Warszawie 2012 r przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego do 67 lat