image4

Sonda internetowa

Co powinno być priorytetem w rozmowach NSZZ „Solidarność” z rządem?

Humor związkowy

 aaa

 

00a praca

 

dem oty4

 oszczednosci m

 zadowolony m

    praca67 m

 

_______________________

OFERTY PRACY

OFERTY PRACY 2

logo 2015

Panel logowania

Facebook

Harmonogramy

KASA2021m

Harmonogram pracy w systemie czterozmianowym 2022r.

 harmonogram2022m

WYCIECZKI

 

 PLAN WYCIECZEK NA 2021 ROK

Z powodu koronowirusa wycieczki jednodniowe zawieszone do odwołania.

Najbliższe wydarzenia

No events to display

covid19W ramach Narodowego Programu Szczepień Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów jako Pracodawca podjął działania zmierzające do uruchomienia na terenie Oddziału terenowego punktu szczepień przeciwko COVID-19, dla Pracowników Kopalni.

Planowana realizacja szczepień będzie prowadzona przez uprawniony personel medyczny SP ZOZ Zgorzelec w czasie godzin pracy.
Szczepienia są dobrowolne, zależne wyłącznie od indywidualnej decyzji każdego Pracownika
Pracodawca ani podmiot medyczny nie będzie miał wpływu na to jaką szczepionką będziemy szczepieni (jest to zależne od przydziału szczepionek w ramach Narodowego Programu); nie będzie również możliwości wyboru konkretnej szczepionki; w razie wątpliwości czy dana osoba może się zaszczepić konkretną szczepionką wykonywane będą konsultacje lekarskie w miejscu szczepień.
W związku z powyższym do dnia 29.04.2021 r. tj. czwartek (w przededniu wejścia w życie stosownych zasad oraz wytycznych dla szczepień przeprowadzanych w zakładach pracy) w celu identyfikacji oraz pozyskania informacji o ilości pracowników wyrażających chęć poddania się szczepieniu w Oddziale Kopalnia Węgla Brunatnego Turów, prosimy pracowników chętnych do skorzystania z takiej formy szczepienia o zadeklarowanie się w swoich komórkach organizacyjnych.

Podziękowania

p1m      p2m    Podziekowanie Korczak m          

 

 

 

TV SOLIDARNOŚĆ


Pikieta pos Sejmem 2012 r. w sprawie referendum emerytalnegoPikieta w Wykrotach w obronie pracowników BDNManifestacja w Warszawie 2012 r przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego do 67 lat