image4

Sonda internetowa

Co powinno być priorytetem w rozmowach NSZZ „Solidarność” z rządem?

Humor związkowy

 aaa

 

00a praca

 

dem oty4

 oszczednosci m

 zadowolony m

    praca67 m

 

_______________________

OFERTY PRACY

OFERTY PRACY 2

logo 2015

Panel logowania

Facebook

Harmonogramy

HARMONOGRAM MPKZP 2021rm

Harmonogram pracy w systemie czterozmianowym.

 Harmonogram 2021m

WYCIECZKI

 

 PLAN WYCIECZEK NA 2021 ROK

Z powodu koronowirusa wycieczki jednodniowe zawieszone do odwołania.

Najbliższe wydarzenia

No events to display

Komunikat Zuk mTrwają wybory przedstawicieli pracowników do Rady Nadzorczej PGE GiEK S.A. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu. Niestety pierwsza tura nie przyniosła rozstrzygnięcia. Pozostało czterech kandydatów a ilość uzyskanych przez nich głosów jednoznacznie wskazuje, że bez wsparcia -  w poszczególnych Oddziałach, po podzieleniu głosów w lokalizacji Turów może się zdarzyć, że po raz pierwszy w historii naszego zakładu pracy nie będzie przedstawiciela pracowników z tego terenu w Radzie Nadzorczej.  Niespełnienie regulaminowego wymogu 50% frekwencji może spowodować, że decyzje podejmowane przez Radę Nadzorczą będą zapadały bez wiedzy i udziału przedstawicieli pracowników.

Przed nami druga tura wyborów przedstawicieli pracowników do Rady Nadzorczej PGE GiEK S.A. (19-22.04.2021 r.). Zwracamy się z prośbą do wszystkich pracowników Oddziału KWB Turów o udział w wyborach i rozsądek w głosowaniu oraz poparcie w drugiej turze wyborów do Rady Nadzorczej PGE GiEK S.A. naszego WSPÓLNEGO kandydata ADAMA ŻUKA.

Podziękowania

p1m      p2m    Podziekowanie Korczak m          

 

 

 

TV SOLIDARNOŚĆ


Pikieta pos Sejmem 2012 r. w sprawie referendum emerytalnegoPikieta w Wykrotach w obronie pracowników BDNManifestacja w Warszawie 2012 r przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego do 67 lat