image4

Sonda internetowa

Co powinno być priorytetem w rozmowach NSZZ „Solidarność” z rządem?

Humor związkowy

 aaa

 

00a praca

 

dem oty4

 oszczednosci m

 zadowolony m

    praca67 m

 

_______________________

OFERTY PRACY

OFERTY PRACY 2

logo 2015

Panel logowania

Facebook

Harmonogramy

Harmonogram MPKZP 2020rm

Harmonogram pracy w systemie czterozmianowym.

 Harmonogram KWB Turow 2020m

 

WYCIECZKI

 

 PLAN WYCIECZEK NA 2020 ROK

  PLAN WYCIECZEK W 2020m

 Z powodu koronowirusa wycieczki jednodniowe zawieszone do odwołania.

czarnogora2m

Najbliższe wydarzenia

No events to display

20200801 150735 mW dniu 01.08.2020 r. na akwenie Żwirownia w Żarkach n/Nysą Łużycką odbyły się  drużynowe zawody wędkarskie "O Przechodni Puchar Drużynowego Mistrza Związków Zawodowych KWB Turów". NSZZ „Solidarność” KWB Turów reprezentowali koledzy: Jacek Pietraczuk, Jerzy Bzowski, Tomasz Niedźwiedzki, Jan Onak, Tomasz Grabowski i Marek Żyluk.

W pięknej, letniej pogodzie do rywalizacji zgłosiło się 25 zawodników i zawodniczek z koła wędkarskiego KWB Turów. Ryby niestety brały słabo i kapryśnie, co nie przeszkodziło zwycięzcy zawodów indywidualnych na złowienie 3,3kg ryb. Drugi w rywalizacji był Tomasz Grabowski z wynikiem 1,57 kg i kolejny Jerzy Bzowski – 1,55 kg. Na piątym miejscu uplasował się kol. Tomasz Niedźwiedzki, który złowił 1,28 kg ryb. Koledzy otrzymali z rąk wiceprzewodniczącego związku Marka Dołkowskiego talony na zakupy w sklepie wędkarskim odpowiednio na 250, 150 i 100 zł. Wszystkie te wyniki zadecydowały, że w tym roku drużyna z kopalnianej „Solidarności” zdobyła I miejsce i Przechodni Puchar Drużynowego Mistrza Związków Zawodowych KWB Turów". Ponieważ zawody odbywały się w dniu 76 rocznicy Powstania Warszawskiego nie mogło zabraknąć akcentów patriotycznych. Były kapelmistrz Orkiestry Zakładowej Jerzy Bzowski w hołdzie powstańcom zagrał na saksofonie trzy patriotyczne melodie poświęcone powstańcom. Cześć i chwała bohaterom a zwycięzcom gratulacje. 

Więcej zdjęć na https://www.facebook.com/soltur.eu

Podziękowania

p1m      p2m    Podziekowanie Korczak m          

 

 

 

TV SOLIDARNOŚĆ


Pikieta pos Sejmem 2012 r. w sprawie referendum emerytalnegoPikieta w Wykrotach w obronie pracowników BDNManifestacja w Warszawie 2012 r przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego do 67 lat