image4

Sonda internetowa

Co powinno być priorytetem w rozmowach NSZZ „Solidarność” z rządem?

Humor związkowy

 aaa

 

00a praca

 

dem oty4

 oszczednosci m

 zadowolony m

    praca67 m

 

_______________________

OFERTY PRACY

OFERTY PRACY 2

logo 2015

Panel logowania

Facebook

Harmonogramy

HARMONOGRAM MPKZP 2021rm

Harmonogram pracy w systemie czterozmianowym.

 Harmonogram 2021m

WYCIECZKI

 

 PLAN WYCIECZEK NA 2021 ROK

Z powodu koronowirusa wycieczki jednodniowe zawieszone do odwołania.

Najbliższe wydarzenia

No events to display

Oddech dla zycia webKoledzy i Koleżanki. W imieniu organizatorów akcji jak i również naszym, w związku z panującą pandemią koronawirusa i obecną trudną sytuacją związaną z nie wystarczającą ilością sprzętu w szpitalach i ogromnym zapotrzebowaniem placówek na środki ochrony osobistej, postanowiliśmy rozpropagować wśród mieszkańców Zgorzelca i okolic akcję charytatywną „Oddech dla życia”.

Chcemy pomóc zebrać organizatorom środki na zakup respiratora dla szpitala w Zgorzelcu oraz środki ochrony osobistej dla pracowników szpitala.
Organizatorzy są w stałym kontakcie z Panią Dyrektor Zofią Barczyk, która sporządziła na potrzeby akcji wykaz potrzebnego sprzętu i środków ochrony osobistej. Współpracują również z lekarzami i pielęgniarkami.
Akcja prowadzona jest na ogólnopolskiej stronie zrzutka.pl, na której można dokonywać wpłat:
https://zrzutka.pl/nkyjym
Wszystkie zaangażowane w akcję osoby to wolontariusze, a każda złotówka i pomoc jest na wagę złota. Dlatego mając na uwadze szczytny cel prowadzonej akcji, zwracamy się do Wszystkich z prośbą o udostępnienie informacji o Akcji Oddech dla życia i promowanie jej oraz przede wszystkim o wspomaganie.

Podziękowania

p1m      p2m    Podziekowanie Korczak m          

 

 

 

TV SOLIDARNOŚĆ


Pikieta pos Sejmem 2012 r. w sprawie referendum emerytalnegoPikieta w Wykrotach w obronie pracowników BDNManifestacja w Warszawie 2012 r przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego do 67 lat