image4

Sonda internetowa

Co powinno być priorytetem w rozmowach NSZZ „Solidarność” z rządem?

Humor związkowy

 aaa

 

00a praca

 

dem oty4

 oszczednosci m

 zadowolony m

    praca67 m

 

_______________________

OFERTY PRACY

OFERTY PRACY 2

logo 2015

Panel logowania

Facebook

Harmonogramy

HARMONOGRAM MPKZP 2021rm

Harmonogram pracy w systemie czterozmianowym.

 Harmonogram 2021m

WYCIECZKI

 

 PLAN WYCIECZEK NA 2021 ROK

Z powodu koronowirusa wycieczki jednodniowe zawieszone do odwołania.

Najbliższe wydarzenia

No events to display

kontrolaW związku z ograniczeniami swobodnego przemieszczania się wprowadzonymi na mocy rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 24 marca 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz.U. z 2020 r. poz. 522), oraz realizując polecenie Dyrektora Oddziału KWB Turów kierownicy/przełożeni zostali zobowiązani do pobrania w dniu 31.03.2020 r. (wtorek) z Działu Kadr i Spraw Socjalnych (DLK) dokumentów pn. „Oświadczenie Pracodawcy” dla podległych służbowo pracowników (za potwierdzeniem odbioru).

- Pracownicy otrzymają zaświadczenia bezpośrednio na oddziałach od przełożonych!

Niniejsze oświadczenie wskazuje, że osoba jest pracownikiem Oddziału i wykonuje obowiązki w Oddziale KWB Turów, jak również potwierdza, że dojazd pracownika do miejsca pracy mieszczącego się pod adresem wskazanym w oświadczeniu jest niezbędny z uwagi na charakter wykonywanych obowiązków.

W ramach poczynionych ustaleń ze Starostwami Powiatowymi Zgorzelca i Lubania powyższe oświadczenie każdy pracownik Oddziału w drodze do pracy i z pracy powinien posiadać przy sobie wraz z identyfikatorem w celu ich okazania funkcjonariuszom straży granicznej i policji w ramach ewentualnych prowadzonych przez nich kontroli.

Podziękowania

p1m      p2m    Podziekowanie Korczak m          

 

 

 

TV SOLIDARNOŚĆ


Pikieta pos Sejmem 2012 r. w sprawie referendum emerytalnegoPikieta w Wykrotach w obronie pracowników BDNManifestacja w Warszawie 2012 r przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego do 67 lat