image4

Sonda internetowa

Co powinno być priorytetem w rozmowach NSZZ „Solidarność” z rządem?

Humor związkowy

 aaa

 

00a praca

 

dem oty4

 oszczednosci m

 zadowolony m

    praca67 m

 

_______________________

OFERTY PRACY

logo 2015

Panel logowania

Facebook

Harmonogramy

Harmonogram MPKZP 2020rm

Harmonogram pracy w systemie czterozmianowym.

 Harmonogram KWB Turow 2020m

 

WYCIECZKI

 

 PLAN WYCIECZEK NA 2020 ROK

  PLAN WYCIECZEK W 2020m

 

tropical9m

Najbliższe wydarzenia

20200108 161320Rada Dialogu Społecznego to forum dialogu społecznego przedstawicieli pracowników, pracodawców i rządu powołane na mocy ustawy z dnia 24 lipca 2015 r. o Radzie Dialogu Społecznego i innych instytucjach dialogu społecznego.
Jej zadaniem jest prowadzenie dialogu społecznego w celu zapewnienia warunków właściwego rozwoju społeczno-gospodarczego oraz zwiększenia konkurencyjności polskiej gospodarki i spójności społecznej. Rada ma także w sposób praktyczny realizować zasadę partycypacji i solidarności społecznej w zakresie stosunków zatrudnienia.

Jednym z przedstawicieli NSZZ "Solidarność" w RDS od poczatku jej istnienia jest przewodniczący naszej kopalnianej solidarności kol. Wojtek Ilnicki. To zaszczyt ale też i duża odpowiedzialność społeczna wymagająca wiele pracy i wysiłku. Jak widzimy Prezydium Komisji Krajowej NSZZ "S" dotychczasową pracę w Radzie naszego przewodniczącego oceniła pozytywnie powierzając mu Decyzją nr 146/19 przewodniczenie Zespołowi problemowemu ds. rozwoju dialogu społecznego oraz powołując Go na członka Zespołu problemowego ds. polityki gospodarczej i rynku pracy. Gratulujemy i jesteśmy przekonani, że te odpowiedzialne funkcje jak zawsze w życiu będzie zaangażowanie pełnił w imieniu "Solidarności" na rzecz pracowników służąc swoją wiedzą, kompetencją i doświadczeniem. Gratulujemy i życzymy Szczęść Boże.

Podziękowania

p1m      p2m    Podziekowanie Korczak m          

 

 

 

TV SOLIDARNOŚĆ


Pikieta pos Sejmem 2012 r. w sprawie referendum emerytalnegoPikieta w Wykrotach w obronie pracowników BDNManifestacja w Warszawie 2012 r przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego do 67 lat