image4

Sonda internetowa

Co powinno być priorytetem w rozmowach NSZZ „Solidarność” z rządem?

Humor związkowy

 aaa

 

00a praca

 

dem oty4

 oszczednosci m

 zadowolony m

    praca67 m

 

_______________________

OFERTY PRACY

logo 2015

Panel logowania

Facebook

Harmonogramy

Harmonogram MPKZP 2020rm

Harmonogram pracy w systemie czterozmianowym.

 Harmonogram KWB Turow 2020m

 

WYCIECZKI

 

 PLAN WYCIECZEK NA 2020 ROK

  PLAN WYCIECZEK W 2020m

 

tropical9m

Najbliższe wydarzenia

sol logSzanowni Państwo, Mieszkańcy związani z kompleksem Turów. Zwracamy się do Was z poparciem petycji, jaką chcemy skierować do Przewodniczącej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen w obronie kompleksu wydobywczo – energetycznego Turów.

zniczW dniu dzisiejszym doszło w kopalni Turów do tragicznego w skutkach wypadku, w którego wyniku śmierć poniósł 45-letni górnik. Komisja Zakładowa NSZZ "Solidarność" KWB Turów składa najszczersze kondolencje, wyrazy współczucia oraz słowa wsparcia i otuchy rodzinie tragicznie zmarłego naszego kolegi.

Prapracodawca czyli PGE GiEK S.A. uparcie namawia stronę społeczną do akceptacji pomysłu koszarowania grupy pracowników w razie zwiększenia absencji chorobowej w związku z koronawirusem. Naszym zdaniem propozycja koliduje z prawem pracy i wymaga szczegółowych wyjaśnień. W związku z powyższym zadaliśmy pytania związane z zamiarem skoszarowania.

skoszarowanie1m skoszarowanie2m skoszarowanie3m skoszarowanie4m

Pismo do Zarzadu PGE GiEK S A 1mPismo do Zarzadu PGE GiEK S A 2mKrajowy Sekretariat Górnictwa i Energetyki NSZZ "Solidarność" wystosował pismo kierowane do Pani Prezes PGE GiEK S.A. Wioletty Czemiel - Grzybowskiej w sprawie zbierania przez Pracodawców oświadczeń od pracowników o szczególnym stanie ich zdrowia. To kolejne potwierdzenie nieprawidłowych działań ze strony Spółki związanych z gromadzeniem danych szczególnie wrażliwych.

TS 16Zapraszamy do bezpłatnego pobierania i lektury najnowszego numeru Tygodnika Solidarność (16).

komunikat1mNIE REKOMENDUJEMY podpisywania oświadczeń pracownika. Więcej informacji w komunikacie.

Podziękowania

p1m      p2m    Podziekowanie Korczak m          

 

 

 

TV SOLIDARNOŚĆ


Pikieta pos Sejmem 2012 r. w sprawie referendum emerytalnegoPikieta w Wykrotach w obronie pracowników BDNManifestacja w Warszawie 2012 r przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego do 67 lat