image4

Sonda internetowa

Czy jesteś za zakazem handlu w niedzielę?

Humor związkowy

 aaa

 

00a praca

 

dem oty4

 oszczednosci m

 zadowolony m

    praca67 m

Panel logowania

Facebook

Harmonogramy

Harmonogram mpkzp 2018m

Harmonogram pracy w systemie czterozmianowym.

 Harmonogram 2018m

 

WYCIECZKI

kreta m

 

wycieczki 2018 m

 

dolina1m

 

CIEPLICE1m

 

DREZNO wm

Najbliższe wydarzenia

lotosKażdy członek NSZZ Solidarność posiadający elektroniczną legitymację związkową może ubiegać się o kartę rabatową uprawniającą do zniżek na paliwo oraz na wybrane produkty i usługi na stacjach Lotos i Lotos Optima. Zgodnie z ofertą przygotowaną dla członków NSZZ ,,Solidarność” karta  rabatowa uprawnia do zniżek w wysokości od 7 do 15 groszy za litr paliwa w zależności od jego rodzaju.

zawody wedkarskie 3Zapraszamy wędkarzy, członków "NSZZ "Solidarność" KWB Turów do wzięcia udziału w drużynowych zawodach wędkarskich "O Przechodni Puchar Drużynowego Mistrza Związków Zawodowych KWB Turów", które odbędą się w dniu 26.05.2018 r. na rzece Nysa Łużycka - Bulwar Grecki, Most Staromiejski. W trzech pierwszych edycjach zawodów zwyciężyła drużyna NSZZ "Solidarność" KWB Turów, co pozwoliło nam przejąć Puchar na własność. Kolejny Puchar, po zaciętej rywalizacji, trafił w roku ubiegłym do naszego związku. PROGRAM ZAWODÓW

67solmW 2017 roku do Funduszu Ubezpieczeń Społecznych wpłynęło blisko 261 miliardów złotych. To o 4 miliardy więcej niż planowano – poinformował Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Wyższe wpływy do ZUS nie potwierdziły prognoz części ekonomistów i polityków, którzy zapowiadali krach systemu w związku z przywróceniem wcześniejszego wieku emerytalnego. Zmiany weszły w życie 1 października ubiegłego roku. Zgodnie z nimi kobiety mają prawo do przejścia na emeryturę w wieku 60 lat, mężczyźni 65 lat. – Jak widać, wydłużanie wieku emerytalnego nie jest receptą na rozwiązywanie wszelkich problemów ZUS. Dla systemu emerytalnego istotne znaczenie mają dwa wskaźniki: liczba osób zatrudnionych i odprowadzających składki na ubezpieczenie społeczne oraz poziom wynagrodzeń – mówi Henryk Nakonieczny, członek Prezydium Komisji Krajowej NSZZ Solidarność odpowiedzialny za dialog społeczny i negocjacje.

DreznoZapraszamy członków "Solidarności" KWB Turów do uczestnictwa w jednodniowym wyjeździe rekreacyjnym do DREZNA w dniu 23.06.2018 r. Koszt wycieczki 40 zł/os. W programie zwiedzanie miasta z biletami wstępu, obiad. Zapisy od dnia 21 maja 2018 r. Wycieczka wchodzi w limit dwóch wyjazdów w ciągu roku współfinansowanych z ZFŚS. Szczegóły wyjazdu w ogłoszeniu.

kowalowe mtermy mZapraszamy członków NSZZ "Solidarność" KWB Turów wraz z dziećmi do uczestnictwa w jednodniowej wycieczce rekreacyjnej po Kotlinie Jeleniogórskiej w dniu 2 czerwca 2018 r. W programie 2 godz. pobyt w Termach w Cieplicach, Kowalowe Skały - warsztaty edukacyjne Zwierzaki Filcaki, zapora we Wrzeszczynie, obiad z napojem i lodami na trasie wycieczki. Koszt 30 zł/os. Zapisy od 14 maja 2018 r. Wycieczka nie wchodzi w limit dwóch wyjazdów współfinansowanych z ZFŚS w ciągu roku. Linki do stron obiektów po kliknięciu na zdjęcie. Szczegóły w ogłoszeniu.

megamedMegaMed Sp. z o.o. – Oddział w Bogatyni wraz z firmą Diagnosis s.j zapraszają na badania densytometryczne z biodra lub kręgosłupa – bezbolesna i bezinwazyjna zaawanasowana ocena kości.

Podziękowania

p1m      p2m    Podziekowanie Korczak m          

 

 

 

TV SOLIDARNOŚĆ


Pikieta pos Sejmem 2012 r. w sprawie referendum emerytalnegoPikieta w Wykrotach w obronie pracowników BDNManifestacja w Warszawie 2012 r przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego do 67 lat